wielickaspizarnia.pl

Pod tym adresem internetowym (wielickaspizarnia.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wynająć?

Wynajmowane serwisy są dostępne pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które są złożone ze słów kluczowych, najczęściej wyszukiwanych przez użytkowników szukających usług lokalnych, alergolog Warszawa, remonty Lublin. Takie domeny znacznie prościej zapamiętać, a strony z takimi nazwami są prostsze w optymalizacji pod wyszukiwarki.


2. Nie znalazłem adresu dla swojej firmy? Jak możecie mi pomóc?

Powiedz nam, co robisz, a wyszukamy zapewne stosowną domenę, zawierającą najlepsze słowa klucze. Tylko zadzwoń do nas!


3. Posiadam już swoją stronę WWW, po co mi kolejna witryna online?

W Internecie od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z głową. Dlatego polecamy posiadanie dwóch, nawet kilku serwisów WWW.


4. Ile kosztuje przedłużenie domeny?

W naszym systemie takie formalności nie istnieją! Płacisz tylko co miesiąc czynsz za serwis, w którym jest także przedłużenie domeny, hostingu i innych rzeczy, którymi nie musisz się martwić. Żadnych dodatkowych opłat za rok z góry, żadnych innych formalności na głowie. Tylko miesięczny abonament.


5. Jak opracowujecie treść dla serwisów klientów?

najistotniejszym elementem strony WWW są jej treści, a dokładnie ich struktura i język. By zatem opracować treści, musimy mieć jak najwięcej wiadomości o Twojej działalnośći. Tylko w ten sposób wynajdziemy rzeczy, które zainteresują przyszłych odbiorców. Służy nam do tego analiza wypełnionej ankiety. Resztą zajmiemy się sami: piszemy teksty, by były interesujące dla czytelników, ale i realizowały wymogi dopadowania strony w wyszukiwarce interenetowej. Zapewniamy treści dostosowane do stylu Twojej firmy, zalety marketingowe i poprawność językową.


6. Skąd czerpiecie prezentowane na serwisach fotografie?

Wykorzystujemy ilustracje z największych internetowych baz zdjęć. Oczywiście możesz przekazać naszej firmie swoje ilustracje, jeśli masz do nich pełne prawa autorskie, oraz mają odpowiednią jakość.


7. Co mogę przerobić w przygotowanym dla mnie WWW?

Oddajemy klientowi przygotowaną przez nasz zespół stronę WWW z prośbą o potwierdzenie odbioru. Masz 10 dni roboczych na spisanie wszelkich zmian. Bezpłatnie skorygujemy serwis.


8. Do kogo jest adresowana ta propozycja?

Pracujemy głównie (choć nie tylko) dla małych i bardzo małych firm, działających na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo dużą grupę naszych odbiorców stanowią również lekarze. To właśnie tego typu firmy zazwyczaj potrzebują pomocy w markeitngu, ponieważ najczęściej nie zatrudniają specjalistów.


9. Czy zawsze muszę wynajmować domenę od Headway?

Zleceniodawca może zaproponować własny swojej strony WWW, jaki my zarejestrujemy lub przejmiemy. Nasza firma musi być abonentem domeny.


10. Czy mogę ustawić inny adres na wynajmowany serwis?

Tak, jest to możliwe. Na pewno wytłumaczymy, jak to bezproblemowo zrealizować.


11. Kto jest autorem treści na serwisach?

Za opracowanie tekstów na serwisy WWW dla naszych klientów jest odpowiedzialna profesjonalna redakcja, składająca się z copywriterów – to specjaliści od tworzenia przekazów reklamowych z przeznaczeniem do Internetu.


12. W jaki sposób zgłaszać aktualizacje na serwisie?

Gdy tylko potrzebujesz zmiany na swojej stronie, napisz mail swojemu opiekunowi lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!