Z tęsknoty za smakami dzieciństwa

Wielicka spiżarnia to sklep ze zdrową, ekologiczną żywnością, który postał z pasji i tęsknoty za smakiem, zapachem i wartością jedzenia pamiętanego z dzieciństwa. W pobliżu limanowskich gór i potoków rodzice oraz dziadkowie z własnym gospodarstwem wychowywali mnie w szacunku i zamiłowaniu do natury oraz zdrowego stylu życia. Chcąc rozwijać wiedzę na temat środowiska naturalnego oraz zagrożeń, jakie niesie ze sobą wszechobecny, konsumpcyjny styl życia, zdecydowałam się na studia ochrony środowiska na UJ w Krakowie. Dostępność produktów ekologicznych w krakowskich sklepach była dobra i nawet smog mnie nie wystraszył, a potem przeprowadziłam się do Wieliczki…

Sklep Wielicka spiżarnia stworzyłam po to, by dzielić się z innymi mieszkańcami miasta i okolic ekologicznymi produktami – nieprzetworzonymi i nienaszpikowanymi chemią, o których jakości świadczy naturalność i tradycyjny smak. Ci z Państwa, którzy z różnych powodów nie robią zakupów w sklepach stacjonarnych, mogą wygodnie kupować takie produkty za pośrednictwem naszego sklepu internetowego. Sympatyków gotowania zapraszam do działu z przepisami, a głodnych nie tylko przepisów, ale i nowinek z zakresu eko do działu ciekawostek.

Drzwi Wielickiej spiżarni otwarte są dla wszystkich, którzy tak jak my przyjaźnią się z naturą. Dzielimy się z klientami tym, co najlepsze i mamy nadzieję, że ta zasada zadziała w dwie strony – nasz asortyment możemy tworzyć i rozwijać wspólnie o produkty, które zdobyły Wasze zaufanie, serca i żołądki!